Terug
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 J8E1 Jyllian van Kuil
Charlotte Slob
1
17:00 - 18:00 M8E1 Sofie van Hoof
Patrick Jeuken
Pleun Nuijen
1
17:00 - 18:00 M8E2 1
17:00 - 18:00 MD2 2 - AB o.l.v. Hockeywerkt
17:00 - 18:00 Trainingsleden E6 jeugd 1
17:00 - 18:00 Trainingsleden E8 jeugd 1
18:00 - 19:00 Benjamins hockey 1 - CD
18:00 - 19:00 JF1 Patrick Jeuken
Sigrid Hoogkamer
1 - CD
18:00 - 19:00 MD3 2 - AB o.l.v. Hockeywerkt
18:00 - 19:00 MF1 Patrick Jeuken
Sigrid Hoogkamer
1 - AB
18:00 - 19:00 MF2 Sofie van Hoof 1 - AB
18:00 - 19:00 MF3 Pleun Nuijen
Rosalie Kamps
1 - AB
18:00 - 19:00 MF4 Charlotte Slob
Floor Emons
Maddy Rutten
1 - AB
18:00 - 19:00 Trainingleden F jeugd 1 - CD
19:00 - 20:30 Jong dames 1 1 - CD o.l.v. Hockeywerkt
19:00 - 20:30 MB2 Anouk Bongartz
Louise Kemner
2 - AB
19:00 - 20:30 MD1 Patrick Jeuken 1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 1 - AB o.l.v. Hockeywerkt
20:30 - 21:30 DDA Co Schutte 1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 19:30 Keeperstraining Trainingsgroep 1 - AB O.l.v. Ido Wissink
18:00 - 19:00 Fusie JD1 Tom Heijl 1 - CD
19:00 - 20:30 Heren 2 1 - CD
19:00 - 20:30 MA1 Kim Geurts
Tessa Cöp
2 - AB
19:00 - 20:30 MC1 Pim Schipper 2 - CD
19:30 - 21:00 Heren 1 Liesbeth Kok 1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Pim Schipper 1 Vanaf 21:00 op volledig Veld 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 J8E1 Sofie van Hoof 1 o.l.v. Hockeywerkt
17:00 - 18:00 M8E1 Veerle Martens 1 o.l.v. Hockeywerkt
17:00 - 18:00 M8E2 1 o.l.v. Hockeywerkt
18:00 - 19:00 MD2 1 - AB o.l.v. Hockeywerkt
18:30 - 20:00 MB1 Martijn van Hoof 2 - AB
18:30 - 20:00 MC2 Ivo Terburg 1 - CD
19:00 - 20:00 MD3 1 - AB o.l.v. Hockeywerkt
20:00 - 21:00 MB2 1 - AB o.l.v. HockeyWerkt
20:00 - 21:30 Veteranen A 1 - CD
20:30 - 21:30 Hockey7 2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 M6E1 1 - AB o.l.v. Hockeywerkt
17:00 - 18:00 M6E2 1 - AB o.l.v. Hockeywerkt
18:00 - 19:15 MA1 1 - AB o.l.v. Hockeywerkt
18:00 - 19:00 MD1 Merle Hijl
Romy Cornelissen
2 - AB
19:00 - 20:30 Fusie JC1 Tom Heijl 1 - CD Training op maandag 19:00 tot 20:30 in Boxmeer
19:00 - 20:30 Jong dames 1 Lis Jansen
Nina Albers
2 - AB
19:15 - 20:45 Dames 2 2 - CD o.l.v. Hockeywerkt
19:15 - 20:30 MC1 Pim Schipper 1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Pim Schipper 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Liesbeth Kok 1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 3 2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MB1 Martijn van Hoof 1 - AB
19:00 - 20:30 Fusie JA1 1 - AB o.l.v. Heren 2
19:30 - 20:30 Fusie JC2 Rik Westgeest 1 - CD
19:30 - 20:30 MC2 Nils Heijl 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 1 - AB