Terug
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Benjamins hockey Sigrid Hoogkamer 1 - CD
17:00 - 18:00 JF1 1 - AB Externe trainer
17:00 - 18:00 MF1 1 - AB Externe trainer
17:30 - 19:00 MB2 Peter Brands 2 - AB
18:00 - 19:00 J8E1 1 Externe trainer
18:00 - 19:00 M8E1 1 Externe trainer
18:00 - 19:00 M8E2 1 Externe trainer
19:00 - 20:30 Jong Dames 1 Peter Brands 2 - AB
19:00 - 20:30 MA1 1 - CD Dames 1
19:00 - 20:30 MC2 2 - CD Dames 1
19:00 - 20:00 MD1 1 - AB Externe trainer
20:00 - 22:00 Dames 1 Miguel Bosman 1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 Peter Brands 1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Fusie JB1 Tom Heijl 1 - AB
18:30 - 20:00 MD2 Nils Heijl 1 - CD
19:00 - 20:00 Fusie JD1 2 - AB Heren 1+2
19:00 - 20:00 Fusie JD2 2 - CD Heren 1+2
20:00 - 22:00 Heren 1 Liesbeth Kok 1 - AB
20:00 - 22:00 Heren 2 1 - CD
20:00 - 21:30 MB1 Dennis Bosch 2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 MC1 Martijn van Hoof 1 - AB
20:00 - 21:00 Trimhockey Trainingsgroep 2 - AB Martijn van Hoof
20:00 - 21:00 DDA 1 - CD Co Schutte
20:30 - 22:00 Veteranen A 1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Benjamins Trainingsgroep 1 Kabouterhockey onder leiding van HW trainer
17:00 - 18:00 M8E1 1 - CD Externe trainer
17:00 - 18:00 M8E2 1 - CD Externe trainer
17:00 - 18:00 MB2 Peter Brands 1 - AB
18:00 - 19:00 J8E1 1 - CD Externe trainer
18:00 - 19:00 Jong Dames 1 Peter Brands 1 - AB
19:00 - 20:30 Fusie JC1 Tom Heijl 1 - CD
19:00 - 20:30 MA1 2 - CD Externe trainer
19:00 - 20:30 MB1 Kim Geurts
Tessa Cöp
1 - AB
19:00 - 20:30 MD1 Peter Brands 2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Miguel Bosman 1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Peter Brands 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Liesbeth Kok 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 3 2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 M6E1 Pim Schipper
Dana Schipper
1 - AB
16:30 - 18:00 M6E2 Pim Schipper
Saartje Beker
Sofie van Hoof
1 - AB
17:30 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep 1 - CD Ido Wissink Wouter Gaebler Lieke Gaebler
18:00 - 19:30 MC1 Martijn van Hoof 1 - AB
19:00 - 20:00 MC2 Tom Heijl 2 - AB
19:00 - 20:00 MD2 Nils Heijl 2 - CD
20:00 - 22:00 Heren 2 Tom Heijl 1 - AB