Terug
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 20:00 Jeugd Keeperstraining Trainingsgroep 1 - AB Ido Wissink
17:45 - 19:00 MD2 Peter Brands 1 - CD
19:00 - 20:00 ASM training Trainingsgroep 2 - AB Pim Schipper
19:00 - 20:30 Dames 2 Peter Brands 1 - CD
19:00 - 20:30 MB2 Dennis Bosch 2 - CD
20:00 - 21:00 DDA 1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 3 Peter Brands 1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Fusie JB1 Wessel van Kruisbergen 1 - CD
18:30 - 20:00 Fusie JC1 2 - AB Pieter (Boxmeer)
18:30 - 20:00 JA1 Liesbeth Kok 1 - AB
18:30 - 20:00 JD1 Tom Heijl 2 - CD
20:00 - 21:30 Trimhockey Trainingsgroep 2 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Liesbeth Kok 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MC1 Martijn van Hoof 1 - AB
17:30 - 19:00 MD1 Pim Schipper
Sophie van Mullekom
1 - CD
18:00 - 19:00 M8E1 Marit Philipse 2
18:00 - 19:00 M8E2 Eva van Bergen 2
18:00 - 19:00 Mix8E1 Mare Bosch 2
19:00 - 20:30 MA1 Pim Schipper
Beau Kregting
1 - CD D1
19:00 - 20:30 MB1 Charlotte Reijs
Hilleke Homburg
2 - CD
19:00 - 20:30 MB2 Kim Geurts
Tessa Cöp
1 - AB
19:00 - 20:30 MC2 Anneloe Kamphuis 2 - AB D1
20:30 - 22:00 Dames 1 Miguel Bosman
Pim Schipper
1
20:30 - 22:00 Heren 2 Martijn van Hoof 2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 J6E1 Peter Brands
Rik Westgeest
2
17:30 - 18:30 M6E1 Peter Brands
Rik Westgeest
2
17:30 - 18:30 M6E2 Peter Brands
Rik Westgeest
2
17:45 - 19:00 JD1 Tom Heijl 1 - CD
18:00 - 19:00 Fusie JB1 2 - D In Boxmeer
18:00 - 19:00 Fusie JC1 2 - C In Boxmeer
18:30 - 20:00 MD2 Peter Brands 2 - AB
19:00 - 20:30 Dames 2 Thomas Honderdos 1 - AB
19:00 - 20:30 JA1 Tom Heijl 1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 3 Peter Brands 2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 3 2 - CD
20:30 - 22:30 Heren 1 Liesbeth Kok 1 - AB
20:30 - 22:00 Veteranen A 1 - C
20:30 - 22:00 Veteranen B 1 - D
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Benjamins Trainingsgroep 2 - CD Sigrid Hoogkamer Lotte Scheers
17:30 - 18:30 F-lijn Trainingsgroep 2 - AB Sigrid Hoogkamer Lotte Scheers Jyllian vd Kuil Bo van der Linden
17:30 - 19:00 MC1 Martijn van Hoof
Anouk Bongartz
1 - AB
17:30 - 19:00 MD1 Pim Schipper 1 - CD
18:30 - 19:30 M8E1 Sigrid Hoogkamer
Rik Westgeest
2
18:30 - 19:30 M8E2 Rik Westgeest
Nils Heijl
Lotte Scheers
2
18:30 - 19:30 Mix8E1 Rik Westgeest 2
19:00 - 20:30 MB1 Esmee Arts
Hanne Strijbosch
1 - CD
19:00 - 20:30 MC2 Anneloe Kamphuis 1 - AB
19:30 - 20:30 MA1 Beau Kregting 2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Miguel Bosman
Pim Schipper
1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 1 - CD