Terug

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Merle Hijl
Coach Jan Cornelissen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Civicum D2-O Boekel D2-O 10:30
Den Bosch D9 Don Quishoot D5 10:30
Uden D2 Berkel-Enschot D5 10:45
Hopbel D4 Oss D5 10:45
Best D3 Den Bosch D8 10:45
Were Di D8 Basko D2-O 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Civicum D2-O 10 27 9 0 1
2 Den Bosch D9 9 24 8 0 1
3 Boekel D2-O 9 22 7 1 1
4 Den Bosch D8 9 20 6 2 1
5 Best D3 10 14 4 2 4
6 Don Quishoot D5 10 14 4 2 4
7 Basko D2-O 10 12 4 0 6
8 Uden D2 9 11 3 2 4
9 Berkel-Enschot D5 10 10 3 1 6
10 Hopbel D4 10 6 1 3 6
11 Oss D5 9 4 1 1 7
12 Were Di D8 9 0 0 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 nov HC Boekel D2-O 10:30 thuis - 2 Sponsornaam
5 mrt Were Di Tilburg D8 n.n.b uit
12 mrt Hockey Club Uden D2 12:45 thuis - 1 Sponsornaam
19 mrt SMHC De Hopbel D4 n.n.b uit
26 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch D9 n.n.b thuis
2 apr MHC Best D3 n.n.b uit
16 apr V.M.H.C. Basko D2-O n.n.b thuis
23 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch D8 n.n.b uit
14 mei Don Quishoot D5 n.n.b thuis
21 mei Oss D5 n.n.b uit
4 jun Berkel Enschot D5 n.n.b thuis
11 jun HC Boekel D2-O n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Civicum D2-O Were Di D8 (15-1)final
Boekel D2-O Uden D2 (1-0)final
Berkel-Enschot D5 Hopbel D4 (2-1)scheduled
Den Bosch D8 Basko D2-O (4-2)final
Don Quishoot D5 Best D3 (3-1)final
Oss D5 Den Bosch D9 (0-4)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Hopbel D4 Boekel D2-O (1-3)final
Basko D2-O Don Quishoot D5 (1-2)final
Den Bosch D9 Berkel-Enschot D5 (2-1)final
Best D3 Oss D5 (2-2)final
Uden D2 Civicum D2-O (1-3)final
Were Di D8 Den Bosch D8 (0-7)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Civicum D2-O Hopbel D4 (4-0)final
Don Quishoot D5 Den Bosch D8 (0-2)final
Boekel D2-O Den Bosch D9 (3-2)final
Berkel-Enschot D5 Best D3 (0-4)final
Oss D5 Basko D2-O (2-5)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Basko D2-O Berkel-Enschot D5 (4-2)scheduled
Hopbel D4 Uden D2 (1-1)final
Best D3 Boekel D2-O (3-1)final
Den Bosch D9 Civicum D2-O (4-1)final
Were Di D8 Don Quishoot D5 (0-10)scheduled
Den Bosch D8 Oss D5 (3-0)final
WOENSDAG 5 OKTOBER 2022
Uden D2 Were Di D8 (2-0)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Civicum D2-O Best D3 (2-1)final
Boekel D2-O Basko D2-O (5-2)final
Uden D2 Den Bosch D9 (2-3)final
Oss D5 Don Quishoot D5 (1-3)final
Hopbel D4 Were Di D8 (2-0)final
Berkel-Enschot D5 Den Bosch D8 (0-4)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Best D3 Uden D2 (2-1)final
Basko D2-O Civicum D2-O (1-3)final
Don Quishoot D5 Berkel-Enschot D5 (2-2)final
Were Di D8 Oss D5 (0-4)final
Den Bosch D8 Boekel D2-O (0-0)final
Den Bosch D9 Hopbel D4 (3-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Uden D2 Basko D2-O (5-1)final
Den Bosch D9 Were Di D8 (10-0)scheduled
Civicum D2-O Den Bosch D8 (2-1)final
Boekel D2-O Don Quishoot D5 (8-2)final
Berkel-Enschot D5 Oss D5 (4-2)final
Hopbel D4 Best D3 (1-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Were Di D8 Berkel-Enschot D5 (0-4)scheduled
Basko D2-O Hopbel D4 (3-0)final
Den Bosch D8 Uden D2 (2-2)final
Best D3 Den Bosch D9 (0-2)final
Oss D5 Boekel D2-O (0-13)final
Don Quishoot D5 Civicum D2-O (0-4)final
DINSDAG 8 NOVEMBER 2022
Boekel D2-O Berkel-Enschot D5 (6-1)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Uden D2 Don Quishoot D5 (4-1)scheduled
Civicum D2-O Oss D5 (7-0)final
Best D3 Were Di D8 (7-0)final
Hopbel D4 Den Bosch D8 (0-4)final
Den Bosch D9 Basko D2-O (4-0)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Basko D2-O Best D3 (2-1)final
Berkel-Enschot D5 Civicum D2-O (1-2)final
Don Quishoot D5 Hopbel D4 (0-0)final